portfolio
Eventy w Studio Bajka

Organizacja eventów firmowych, szkoleń i konferencji w Warszawie

Bajka Studio to doskonałe miejsce na zdjęcia, ale również kreatywna przestrzeń, w której można zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły. Dostępność wyboru wielkości sali pozwala na dopasowanie jej do charakteru wydarzenia, a także liczby gości. Możliwa jest tu organizacja szkoleń, warsztatów lub konferencji dla firmy. Dobrze wiemy, że Warszawa to miasto, w którym znajduje się wiele korporacji i często potrzebują one udostępnienia dodatkowego miejsca na duże eventy firmowe. Wieczorami studio zamienić się może w klimatyczny lokal na imprezę okolicznościową.

Duże studio to 230 mkw. powierzchni wraz z antresolą, gdzie możliwa jest realizacja szkolenia lub organizacja warsztatów nawet do 100 osób. Aranżacje, które wykonamy na sali, sprostają oczekiwaniom gości zarówno oficjalnych, jak i mniej formalnych imprez lub balów okolicznościowych. To także odpowiednia przestrzeń do większych i profesjonalnych sesji fotograficznych. Dodatkowo w dużym studiu mieści się łazienka z prysznicem, aneks kuchenny oraz garderoba.

W tym studiu możliwa jest także organizacja konferencji lub eventu firmowego. Duże studio ma profesjonalny charakter, a dzięki naszej dodatkowej ofercie i pomocy w zaaranżowaniu przestrzeni, wszyscy mówcy podczas konferencji zaprezentują się jak specjaliści.

Dlaczego warto wybrać nasze studio?

Zaletą jest również parking, który umożliwia transport dodatkowych materiałów na warsztaty, sprzętów na imprezy okolicznościowe (konsolę DJ-a) lub elegancko ubranych gości pod samą bramę wjazdową. Nasi klienci w przerwie od eventów firmowych, szkoleń i innych wydarzeń, mogą korzystać z ogromnego tarasu z leżakami.

Małe studio dysponujące 70 mkw., oddzielone ścianą od pozostałej części, jest idealną przestrzenią na catering, miejsce do zabawy lub warsztaty czy mniejsze szkolenia dla pracowników. Możemy też wykorzystać je jako magazyn dla zaopatrzenia. Oczywiście spełnia ono także inne funkcje podczas organizacji imprez okolicznościowych lub konferencji. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane urodziny i jednocześnie potrzebujesz dobrego miejsca na pamiątkowe zdjęcia, będzie to doskonały wybór.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Zapewnimy kompleksowe przygotowanie każdego eventu. Zamówimy krzesła i stoły, zorganizujemy catering oraz sprzęt multimedialny. Dzięki długiemu doświadczeniu posiadamy kontakt z fryzjerami, stylistami oraz wizażystami. Mamy również możliwość zmodyfikowania naszej przestrzeni, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Nie boimy się wyzwań, a organizacja eventów firmowych, imprez okolicznościowych, szkoleń, konferencji, warsztatów i innych wydarzeń, nie jest nam straszna. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!